Johnny Walker
1. Johnny Walker, jetzt bist du wieder da.
Johnny Walker, ich zahl dich gleich in bar.
Johnny Walker, du hast mich nie enttaeuscht.
Johnny, du bist mein bester Freund
2. Johnny Walker, immer braungebrannt.
Johnny Walker, mit dem Ruecken an die Wand.
Johnny Walker, komm giess dich nochmal ein,
Johnny, lass dreizehn gerade sein.
Chorus: Ich hab's versucht, ich komme ohne dich nicht aus.
Wozu auch? Du gefaellst mir ja.
Kein Mensch hoert mir so gut zu wie du,
Und Johnny, du lachst mich auch nie aus.
3. Johnny Walker, ich glaub nicht an den Quatsch.
Johnny Walker, du waerst 'ne Teufelsfratz.
Johnny Walker, von mir aus roeste mich.
Johnny, ich fuehl mich koeniglich.
4. instrumental
Chorus: Ich hab's versucht, ich komme ohne dich nicht aus.
Wozu auch? Du gefaellst mir ja.
Kein Mensch hoert mir so gut zu wie du,
Und Johnny, du lachst mich auch nie aus.
5. Johnny Walker, la la la la la.
Johnny Walker, la la la la la.
Johnny Walker, du hast mich nie enttaeuscht.
Johnny, du bist mein bester Freund.
Johnny, du bist mein bester Freund.
Johnny, du bist mein bester Freund.
Johnny Walker
1. Johnny Walker, je bent er weer.
Johnny Walker, ik betaal je cash, keer op keer.
Johnny Walker, je hebt me nooit teleurgesteld.
Johnny, jij bent mijn beste vriend.
2. Johnny Walker, altijd bruin gebrand.
Johnny Walker, met je rug tegen de wand.
Johnny Walker, kom, schenk nog een glas in,
Johnny, laat alles maar even zijn.
Chorus: Ik heb het geprobeerd, zonder jou kan ik niet.
Waarom ook? Je bevalt me zo goed.
Geen mens luistert zo goed als jij,
En Johnny, je lacht me nooit uit, dat is fijn.
3. Johnny Walker, ik geloof niet in die onzin.
Johnny Walker, je zou een duivelskind zijn.
Johnny Walker, als je wilt, brand me maar.
Johnny, ik voel me koninklijk, dat is waar.
4. instrumentaal
Chorus: Ik heb het geprobeerd, zonder jou kan ik niet.
Waarom ook? Je bevalt me zo goed.
Geen mens luistert zo goed als jij,
En Johnny, je lacht me nooit uit, dat is fijn.
5. Johnny Walker, la la la la la.
Johnny Walker, la la la la la.
Johnny Walker, je hebt me nooit teleurgesteld.
Johnny, jij bent mijn beste vriend.
Johnny, jij bent mijn beste vriend.
Johnny, jij bent mijn beste vriend.